Urządzenia

Intermec IF4
Stacjonarny czytnik do prostych aplikacji RFID, nie wymagających równoczesnego odczytu dużej ilości tagów gdzie do kontroli procesu wykorzystywany jest komputer PC lub lub sterownik programowalny.

Więcej >>Intermec IF30
Czytnik stacjonarny o wysokiej skuteczności i sprawności działania, który odczytuje i zapisuje identyfikatory RFID w środowiskach o dużym poziomie „szumu radiowego”.
  

Więcej >>Intermec IF61
Aby czytniki RFID robiły coś więcej niż tylko odczytywanie i przesył danych, potrzebna jest odpowiednia prędkość przetwarzania i pojemna pamięć. Czytnik jest najbardziej inteligentnym czytnikiem RFID na rynku.

Więcej >>Intermec IP4
Czytnik Intermec IP4 rozszerza możliwości popularnej serii komputerów przenośnych Intermec 7X1 o odczyt i zapis identyfikatorów RFID.

Więcej >>


Intermec IP30
Czytnik Intermec IP30 ozszerza możliwości komputerów przenośnych Intermec CN3, CN3e, CK3 i CK61 o odczyt i zapis identyfikatorów RFID.

Więcej >>Tagmaster LR-6
Tagmaster LR-6 to uniwersalny czytnik RFID dalekiego zasięgu o odległości odczytu do 10 m.

Więcej >>


Tagmaster LR-3 Pro
Przeznaczony jest do identyfikacji niewymagających dużych odległości odczytu – maksymalnie do 5 m.

Więcej >>Tagsys Medio P200u
Należy do nowej linii czytników RFID 13,56 MHz średniego zasięgu przeznaczonych do odczytu i zapisu etykiet i tagów RFID w różnych aplikacjach.

Więcej >>Tagsys LSP-3 Clear
Tagsys LSP-3 to seria czytników RFID zintegrowanych z anteną w postaci tzw. bramki RFID.
  

Więcej >>Tagsys Wi-Fi Inwentory Reader
Czytnik RFID Tagsys Wi-Fi Inwentory Reader to idealne rozwiązanie do kontroli i inwentaryzacji obiektów oznakowanych etykietami RFID.

Więcej >>Tagsys Tunel HF 50X50
Tunel Tagsys HF 50x50 jest idealnym rozwiązaniem dla procesów identyfikacji wymagających odczytu dużej ilości znaczników RFID w krótkim czasie.

Więcej >>Etykiety i tagi RFID
Są to zaawansowane technologicznie etykiety, które zawierają elektroniczny chip z pamięcią oraz antenę, za pośrednictwem której następuje emisja danych.

Więcej >>


 


     

© Copyright 2019. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl