Tagsys LSP-3 Clear


Tagsys LSP-3 to seria czytników RFID zintegrowanych z anteną w postaci tzw. bramki RFID. Rozwiązanie przeznaczone jest przede wszystkim dla bibliotek jako jeden z elementów systemu zabezpieczenia zbiorów, ale może być również w innych obszarach gdzie istnieje potrzeba monitorowania i zabezpieczenia zbiorów.

 

Tagsys LSP-3 to seria czytników RFID zintegrowanych z anteną w postaci tzw. bramki RFID. Rozwiązanie przeznaczone jest przede wszystkim dla bibliotek jako jeden z elementów systemu zabezpieczenia zbiorów, ale może być również w innych obszarach gdzie istnieje potrzeba monitorowania i zabezpieczenia zbiorów ( archiwa, dokumentacje, płyty CD/DVD czy inne pozycje) a jednocześnie charakter obiektu stawia wymagania co do estetyki rozwiązania.

 

Pojedyncze urządzenie składa się z anteny RFID zintegrowanej z czytnikiem RFID i zasilaczem w ramach jednej obudowy stanowiąc tym samym rozwiązanie typu „2 w 1”. Minimalna konfiguracja stanowiska to dwie anteny, ale możliwe są również zestawianie bramek składających się z większej ilości anten, tworząc tym samym kilka bramek wejściowo-wyjściowych jedna obok drugiej. Rozwiązanie takie jest często konieczne przy planowanym dużym ruchu osób lub gdy architektura wnętrzna uniemożliwia realizację bramki składającej się tylko z dwóch anten.

 

Anteny serii LSP-3 dostępne są w kilku wersjach LSP-3 Standard, LSP-3 Clear i LSP-3 GPP ( różne kolory i imitacje materiałów wykończeniowych) dając tym samym duże możliwości manewru i dopasowania rozwiązania do zaprojektowanej architektury wnętrza.

© Copyright 2019. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl