Tagmaster LR-6


Tagmaster LR-6 to uniwersalny czytnik RFID dalekiego zasięgu o odległości odczytu do 10 m oparty na technologii tagów semi-aktywnych 2,45 GHz.

 

Przeznaczony jest głównie do aplikacji identyfikacji pojazdów i innych jednostek transportowych począwszy od prostych systemów kontroli dostępu (parking, wjazd na teren zakładu) aż po rozbudowane i duże systemy obsługi logistycznej pojazdów (identyfikacja powiązana z procesem ważenia, napełniania, załadunku itp.)

 

Standardowo dostarczany jest z z wbudowanym oprogramowaniem umożliwiających szybką i łatwą integrację z istniejącymi lub nowobudowanymi systemami; dla bardziej zaawansowanych funkcjonalnie systemów istnieje możliwość oprogramowywania poprzez narzędzia SDK; urządzenie oparte jest o środowisko Linux. 

 

Do komunikacji w prostych systemach kontroli dostępu wykorzystywane są protokoły Wiegand i Mag-Stripe, w bardziej rozbudowanych urządzenie komunikuje się w specjalnym własnym protokole poprzez interfejsy RS232, RS485 lub poprzez Ethernet ( TCP/IP).

 

Urządzenie może pracować również samodzielnie – posiada pamięć na której może pracować odpowiednie oprogramowanie wraz z bazą danych całkowicie autonomicznie lub wymieniając dane co jakiś czas z zewnętrzną bazą danych np. SQL. Wbudowany zegar RTC pozwala rejestrować zdarzenia a tryb pracy z częstotliwością FHSS umożliwia pracę dużej ilości czytników w bliskim sąsiedztwie oraz w środowiskach o dużym poziomie „szumu elektromagnetycznego”.

© Copyright 2019. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl