Tagmaster LR-3 Pro


Tagmaster LR-3 pro to czytnik RFID w technologii tagów semi-aktywnych 2,45 GHz. Przeznaczony jest do aplikacji identyfikacji pojazdów niewymagających dużych odległości odczytu – maksymalnie do 5 m.

 

Poza odległością odczytu nie różni się funkcjonalnie od modelu LR-6. Podobnie jak LR-6 dostarczany jest z z wbudowanym oprogramowaniem umożliwiających szybką i łatwą integrację z istniejącymi lub nowobudowanymi systemami; dla bardziej zaawansowanych funkcjonalnie systemów istnieje możliwość oprogramowywania poprzez narzędzia SDK; urządzenie oparte jest o środowisko Linux.

 

Do komunikacji w prostych systemach kontroli dostępu wykorzystywane są protokoły Wiegand i Mag-Stripe, w bardziej rozbudowanych urządzenie komunikuje się w specjalnym własnym protokole poprzez interfejsy RS232, RS485 lub poprzez Ethernet ( TCP/IP). Urządzenie może pracować również samodzielnie – posiada pamięć na której może pracować odpowiednie oprogramowanie wraz z bazą danych całkowicie autonomicznie lub wymieniając dane co jakiś czas z zewnętrzną bazą danych np. SQL. Wbudowany zegar RTC pozwala rejestrować zdarzenia a tryb pracy z częstotliwością FHSS umożliwia pracę dużej ilości czytników w bliskim sąsiedztwie oraz w środowiskach o dużym poziomie „szumu elektromagnetycznego”.

© Copyright 2019. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl