Nasi klienci


Niezwykle ważnym elementem naszej pracy jest relacja z klientem. To ona bardzo często decyduje o przewadze konkurencyjnej na rynku. Współpracujemy z firmami z branży logistycznej, hutniczej, FMCG, farmaceutycznej i wielu innych.


Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z technicznych możliwości rozwiązań, jakie im proponujemy, jak i z jakości obsługi. Dlatego też staramy się poznawać na bieżąco ich opinie.

 

Przykładowe opisy wdrożeń, w których zostały wykorzystane rozwiązania RFID. 

Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów

Bezobsługowe i dokładne zważenie wagonu wiozącego węgiel to zadanie wymagające wsparcia najnowocześniejszych technologii RFID.

Pobierz ulotkę Case Study KWB Adamów

  

BMT International

BMT International zdecydowała się na zaimplementowanie w swojej firmie nowoczesnej technologii, aby usprawnić proces produkcji.

Pobierz ulotkę Case Study BMT International


Biblioteka Główna Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II

Firma SKK dostarczyła i zainstalowała w nowej siedzibie biblioteki system zarządzania i identyfikacji zbiorów bibliotecznych działający w oparciu o technologię RFID.


 

Niezwykle ważnym elementem naszej pracy jest relacja z klientem. To ona bardzo często decyduje o przewadze konkurencyjnej na rynku. Współpracujemy z firmami z branży logistycznej, hutniczej, FMCG, farmaceutycznej i wielu innych.

 Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z technicznych możliwości rozwiązań, jakie im proponujemy, jak i z jakości obsługi. Dlatego też staramy się poznawać na bieżąco ich opinie.
Z przeprowadzonych przez nas ankiet wynika, że:

  • 92% klientów ocenia wiedzę naszych pracowników jako dobrą i bardzo dobrą; 
  • 94% uważa, że umiejętność komunikacji pracowników SKK z klientem jest dobra i bardzo dobra;
  • 90% uznało elastyczność naszej firmy w kontaktach z klientami jako wysoką i bardzo wysoką.

Pracujemy nad tym, aby te wskaźniki osiągnęły poziom 100%.

© Copyright 2019. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl