Intermec IP30


Czytnik Intermec IP30 rozszerza możliwości komputerów przenośnych Intermec CN3, CN3e, CK3 i CK61 o odczyt i zapis identyfikatorów RFID. Urządzenie ma postać uchwytu pistoletowego montowanego na zatrzask do komputerów mobilnych.

 

Firmy wprowadzające technologię RFID nie muszą wymieniać terminali, a jedynie doposażyć je o czytnik RFID co zdecydowanie obniża koszty inwestycji. Osobny akumulator dla czytnika i osobny dla terminala daje możliwość pracy przez całą zmianę. Mając do wyboru jeden z czterech różnych modeli komputerów Intermec możemy dowolnie wybierać funkcjonalność, która najbardziej odpowiada potrzebom aplikacji otrzymując nieograniczone możliwości technik zbierania danych jak i sposobów komunikacji z systemem nadrzędnym.

 

Poza możliwością odczytu i zapisu RFID mamy możliwość skanowania kodów zarówno z kilkunastu centymetrów jak kilkunastu metrów, skanowane kodów 2D, możliwość robienia zdjęć, komunikację Wi-Fi, GPRS, BT jak również opcję wbudowanego GPS, co pozwala powiązać proces zbierania danych z rejestracją miejsca owego zdarzenia. Połączenie tych cech z wszechstronnością platformy Microsoft Pocket PC daje użytkownikom wysoce wydajne, najbardziej funkcjonalne mobilne urządzenie RFID do zbierania danych.

 

Czytnik może występować w wersji przeznaczonej do pracy w środowiskach zagrożonych wybuchem - w połączeniu z terminalem CK61 w wersji EX zyskujemy kompletne w pełni funkcjonalne urządzenie do pracy w takich środowiskach. Jeszcze jedną cechą urządzenia jest możliwość pracy bezpośrednio ze stacjonarnymi czytnikami RFID co daje dużą elastyczność przy projektowaniu aplikacji RFID, dając tym samym możliwość spełnienia niestandardowych oczekiwań i wymogów użytkowników.

© Copyright 2019. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl