Intermec IF61


Aby czytniki RFID robiły coś więcej niż tylko odczytywanie i przesyłanie danych, potrzebna jest odpowiednia prędkość przetwarzania i pojemna pamięć. Wyposażony w procesor Intel Celeron M 600MHz i opcjonalną pamięć do 1 GB, czytnik Intermec IF61 jest najbardziej inteligentnym czytnikiem RFID na rynku.

 

Gdy system główny ulegnie awarii lub nastąpi przerwa w zasilaniu, zasoby pamięci oraz funkcje zachowywania danych przy przesyłaniu gwarantują, że nie zostaną one utracone, nawet w otoczeniu, gdzie występuje ogromna liczba tagów. Wyposażony w opcjonalny dysk, czytnik IF61 jest w stanie przechowywać ponad 6 miliardów znaczników EPC. Na IF61 można liczyć w sytuacjach krytycznych, gdy wykonywane operacje mają kluczowe znaczenie dla przedsiębiorstwa, a ponowne ich wykonanie nie jest rozwiązaniem możliwym do przyjęcia.

 

Za pomocą aplikacji napisanych w językach Java, Java Script lub C# .Net., czytnik IF61 filtruje, przechowuje i manipuluje danymi z tagów i wysyła je do serwera w wymaganym formacie, a jednocześnie monitoruje czujniki zewnętrzne i steruje wskaźnikami dźwiękowymi i wizualnymi. Dla przykładu, czytnik IF61 można zaprogramować tak, by przechowywał dzienne listy wysyłkowe, porównywał odczytywane znaczniki palet z listami zapisanymi w pamięci i uruchamiał sygnał dźwiękowy lub wizualny, gdy paleta jest załadowana poprawnie lub niepoprawnie.

 

Czytnik IF61 może wykonywać wszystkie te zadania bez konieczności dodatkowych nakładów na osobny komputer przemysłowy (zwiększający potencjalną awaryjność), często potrzebny w innych instalacjach RFID. Dodatkowo, czytnik IF61 posiada zasilane obwody wejściowe/wyjściowe (GPIO) ogólnego przeznaczenia, które umożliwiają bezpośredni monitoring i/lub kontrolę urządzeń peryferyjnych, takich jak detektory obecności oraz świetlne kontrolki, bez potrzeby instalowania dodatkowych urządzeń i źródeł zasilania w celu ułatwienia połączenia.

© Copyright 2019. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl