Intermec IF30


 

IF30 to czytnik stacjonarny o wysokiej skuteczności i sprawności działania, który odczytuje i zapisuje identyfikatory RFID w środowiskach o dużym poziomie „szumu radiowego”.

 

Czytnik umożliwia przepytywanie ze znaczną prędkością dużej liczby identyfikatorów, co ma kluczowe znaczenie w wielu zastosowaniach na bramach doków, portalach i przenośnikach. Oprócz możliwości odczytu znaczników ze znacznej odległości IF30 potrafi filtrować dane związane z wielokrotnym odczytem tego samego znacznika i zapobiegać tym samym wysyłaniu niepotrzebnych informacji do systemu głównego.

 

Dzięki wysokiej sprawności zastosowanego algorytmu odczytu w trybie gęstoczytnikowym” ( Dense Reader Mode) czytnik IF30 umożliwia stworzenie rozbudowanych systemów odczytu z dużą ilością czytników instalowanych w sąsiadujących ze sobą bramach doków załadunkowych, zapewniając dokładną i automatyczną weryfikację odbioru i wysyłki.

 

To zaś zwiększa efektywność procesów rozlokowania towarów. Zwiększona czułość odbioru pozwala czytnikowi IF30 na przepytywanie słabszych i słabo czytelnych znaczników, co zmniejsza prawdopododobieństwo nieodczytania takich identyfikatorów i potrzebę poszukiwania „zagubionych” znaczników ( sytuacje takie są niekorzystne gdyż wydłużają proces obsługi i zmiejszają przepustowość łańcucha dostaw).

 

W przeciwieństwie do urządzeń konkurencyjnych, IF30 posiada wbudowane źródło zasilania i cztery monostatyczne porty radiowe, które redukują koszt oraz zmniejszają liczbę komponentów potrzebnych do wykonania kompletnej instalacji. Producent wyposażył czytnik IF30 w zasilane obwody wejścia - wyjścia ogólnego przeznaczenia (GPIO), które monitorują urządzenia peryferyjne takie jak detektory obecności sygnalizatory, przekaźniki i sterują nimi.

 

SmartSystem Foundation™ firmy Intermec to system zarządzania urządzeniem, który umożliwia podgląd i konfigurację wszystkich ustawień urządzenia z jednego komputera i w rezultacie przyspiesza przygotowanie czytnika do pracy. Urządzenia wyposażone w SmartSystem™ są widoczne na konsoli administratora, który ma zdalny dostęp do informacji o czytnikach IF30 i innych urządzeniach Intermeca i może je monitorować i konfigurować w czasie rzeczywistym. System daje administratorowi możliwość zmiany ustawień urządzenia i aktualizacji oprogramowania bezpośrednio z konsoli, aby zaoszczędzić czas i znacząco zmniejszyć koszty.

© Copyright 2019. All Rights Reserved.

Layout: GRX.pl